Zdá sa, že sa nachádzate v .

Pre viac informácií prejdite na stránky spoločnosti Scania.

Pridajte sa k nám

Automechanik Scania – Nové Zámky

Scania Slovakia s.r.o., servis Nové Zámky

Mzdové podmienky (brutto): 1 000 - 1 600 EUR/mesiac, uvedené platové rozpätie je priemerné celkové ohodnotenie (brutto) - mzda je rozdelená na základnú a variabilnú zložku na základe individuálneho výkonu (práca na zákazkách), v súlade s bonusovým systémom prislúchajúcim k danej pozícii.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného automechanika, so záujmom a chuťou rozvíjať sa v oblasti opravy nákladných vozidiel.

Pracovná náplň:

  • oprava nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
  • diagnostika chýb a ich odstránenie - práca s diagnostickými prístrojmi
  • elektrikárske opravy, mechanické opravy, bežné údržby
  • zápis vykonanej práce do servisnej zákazky (Automaster)

Práca je organizovaná v 12hod zmenách, striedavo dlhý a krátky týždeň.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
  • podpora rozvoja zamestnancov: možnosť vzdelávania, tréningov
  • možnosť kariérneho postupu
  • finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu na produktívnych hodinách
  • príspevok na stravné nad rámec zákona
  • príplatky za prácu cez víkend nad rámec zákona
  • práca v profesionálnom kolektíve
  • bezplatné občerstvenie na pracovisku (nápoje, ovocie)
  • možnosť príspevku na ubytovanie v prípade relokácie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Automechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • očakáva sa predchádzajúca skúsenosť s opravou vozidiel
  • skúsenosť s opravou nákladných prostriedkov je výhodou
  • zručnosť v oblasti autoelektriny je výhodou
  • osvedčenie elektrotechnika §21 - §23 je výhodou
  • základné znalosti práce s PC a tabletmi sú vítané
  • vodičský preukaz C je výhodou
  • samostatnosť
  • bezúhonnosť
  • ochota vzdelávať sa

GDPR

Odoslaním mojich osobných údajov beriem na vedomie, že spoločnosť Scania Slovakia s.r.o.so sídlom Diaľničná cesta 4570/2A, 903 01  Senec, IČO: 35 826 649 („spoločnosť Scania“), je oprávnená spracúvať poskytnuté osobné údaje po dobu výberového konania a pre prípadné jednanie o uzatvorení pracovného pomeru v spoločnosti Scania, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EU) 2016/679.

Bližšie informácie o mojich právach a o spracúvaní osobných údajov zo strany spoločnosti Scania sú dostupné tu . Ďalšie informácie o spracúvaní údajov spoločností Scania poskytuje Zodpovedná osoba, ktorá je dostupná na e-mailovej adrese dpo@scania.sk

Kontakt:

People Business Partner | People and Culture | Scania Slovakia s.r.o.

Diaľničná cesta 4570/2A, 90301 Senec, SLOVAKIA (Slovak Republic)
kariera@scania.sk