Zdá sa, že sa nachádzate v .

Pre viac informácií prejdite na stránky spoločnosti Scania.

Pridajte sa k nám

Obchodný zástupca Nové vozidlá

Scania Slovakia s.r.o., servis Ličartovce

Mzdové podmienky (brutto): 1 200 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej a variabilnej zložky: základná mzda od min. 1.200,- EUR / mesačne (brutto) - v závislosti od seniority uchádzača. K základnej mzde patrí variabilná zložka, ktorej výška závisí od dosiahnutých výsledkov a splnených cieľov; frekvencia vyplácania a štruktúra variabilnej zložky podľa prislúchajúcej bonusovej schémy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje adekvátny trhový podiel vo zverenom trhovom segmente t.j. nových nákladných vozidiel vo zverenom regióne.
• vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v segmente (potenciál = zákazníci pôsobiaci v medzinárodnej preprave)
• realizácia obchodných prípadov v segmente
• prezentovanie informácií o spoločnosti a jej produktoch
• technická a cenová tvorba ponúk
• udržiavanie trvale dobrých vzťahov so zákazníkmi, pred i po predaji vozidla
• administrácia a archivácia informácií získaných v súvislosti so služobným pomerom

Hľadáme silných obchodníkov pre oblasť nákladných vozidiel s technickými predpokladmi a silnou orientáciou na koncového zákazníka (nie je nevyhnutná predchádzajúca priama skúsenosť s predajom nákladných vozidiel)

Zamestnanecké výhody, benefity

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
• podpora rozvoja zamestnancov: možnosť vzdelávania, tréningov, zvyšovanie kvalifikácie
• práca v profesionálnom kolektíve
• príspevok na stravné nad rámec zákona
• Multisport karta
• služobné vozidlo aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Predchádzajúca prax na obchodnej pozícii je podmienkou
• Potrebná je znalosť problematiky dopravy
• Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu
• Predchádzajúce skúsenosti v predaji nákladných vozidiel sú výhodou
• Komunikatívnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie, obchodné zručnosti

GDPR

Odoslaním mojich osobných údajov beriem na vedomie, že spoločnosť Scania Slovakia s.r.o.so sídlom Diaľničná cesta 4570/2A, 903 01  Senec, IČO: 35 826 649 („spoločnosť Scania“), je oprávnená spracúvať poskytnuté osobné údaje po dobu výberového konania a pre prípadné jednanie o uzatvorení pracovného pomeru v spoločnosti Scania, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EU) 2016/679.

Bližšie informácie o mojich právach a o spracúvaní osobných údajov zo strany spoločnosti Scania sú dostupné tu.

Ďalšie informácie o spracúvaní údajov spoločností Scania poskytuje Zodpovedná osoba, ktorá je dostupná na e-mailovej adrese dpo@scania.sk

Kontakt:

People Business Partner | People and Culture | Scania Slovakia s.r.o.

Diaľničná cesta 4570/2A, 90301 Senec, SLOVAKIA (Slovak Republic)
kariera@scania.com