Se pare că te aflii în .
Accesați site-ul dvs. de pe piața Scania pentru mai multe informații.
Scania Romania România

selectați regiunea de vânzări

Select production unit visit our global site

zona de vânzări
Production units

KING OF THE ROAD

Contacte

REPREZENTANȚI VÂNZĂRI

Contactează reprezentatul din zona ta.

Ionuț Bejenaru

Zona: BT, NT, SV, VN

Email: ionut.bejenaru@scania.ro

Telefon: +40 733 105 448

Alexandru Beu

Zona: SB, VL

Email: alexandru.beu@scania.ro

Telefon: +40 728 891 630

Horia Boar

Zona: AR, GJ, HD

Email: horia.boar@scania.ro

Telefon: +40 733 105 440

Romica Bocancea

Zona: AG, DJ, OT, TR

Email: romica.bocancea@scania.ro

Telefon: +40 733 105 455

Șerban Filcea

Zona: BR, BZ, IF

Email: serban.filcea@scania.ro

Telefon: +40 725 161 536

Bogdan Murariu

Zona: BC, GL, IS, VS

Email: bogdan.murariu@scania.ro

Telefon: +40 733 105 441

Andrei Miron

Zona: AB, BN, MS

Email: andrei.miron@scania.ro

Telefon: +40 721 272 526

Mihai Oprea

Zona: B: S2, S4, S5, PH

Email: mihai.oprea@scania.ro

Telefon: +40 722 390 909

Ovidiu Pașca

Zona: CS, MH, TM

Email: ovidiu.pasca@scania.ro

Telefon: +40 733 105 450

Ionuț Rugan

Zona: AB, BH, CJ, SJ

Email: ionut.rugan@scania.ro

Telefon: +40 737 067 024

Marius Rugan

Zona: MM, SM

Email: marius.rugan@scania.ro

Telefon: +40 730 015 960

Adrian Soare

Zona: B: S1, S3, S6, DB, GR

Email: adrian.soare@scania.ro

Telefon: +40 726 110 786

Gabriel Truță

Zona: BV, CV, HR

Email: gabriel.truta@scania.ro

Telefon: +40 731 041 314