Det ser ud som om, at du er placeret i .

Gå til dit Scania-marked for mere information.

Salgsteam Øst

Michael Rasmussen

 

Salgschef

Øst

michael.rasmussen@scania.com
+45 91 34 47 75

JES cramer-petersen

 

Key Account Manager

Frederikssund og Ishøj

jes.cramer@scania.com
+45 91 34 44 54

Christian Garn Madsen

 

Salgskonsulent

Ishøj

christian.madsen@scania.com
+45 91 34 41 49

Thomas

Hansen

 

Salgskonsulent

Odense

thomas.hansen@scania.com
+45 91 34 44 62

Ellindur Erlingsson

 

Junior salgskonsulent

Odense

Nicki

Rasch

 

Salgskonsulent

Ishøj

Nicki.Rasch@scania.com
+45 91 34 41 47

Ernst

Larsen

 

Salgskonsulent

Sorø & Holbæk

Ernst.Larsen@scania.com
+45 25 51 96 05

Jesper

Schramm

 

Key Account Manager

Ishøj

Jesper.Schramm@scania.com
+45 91 34 44 58

Salgsteam Vest

William Madsen

 

Salgschef

Vest

william.madsen@scania.com
+45 25 51 94 33

Jesper

Christensen

 

Key Account Manager

Horsens

Rune

Bach

 

Key Account Manager

Kolding

Rune.Bach@scania.com
+45 25 51 94 18

Ole

Kristiansen

 

Salgskonsulent

Esbjerg

Ole.Kristiansen@scania.com
+45 25 51 94 03

Dennis Knudsen

 

Salgskonsulent

Fredericia & Kolding

Dennis.Knudsen@scania.com
+45 25 51 94 17

Jens

Madsen

 

Salgskonsulent

Hobro

Jens.Madsen@scania.com
+45 25 51 94 05

Tom Korsholm

Pedersen

 

Salgskonsulent

Padborg & Vojens

Tom.Korsholm@scania.com
+45 25 51 94 09

Claus

Jacobsen

 

Salgskonsulent

Randers & Aarhus

Claus.Jakobsen@scania.com
+45 25 51 94 16

Thomas 

Uhrenholt

 

Salgskonsulent

Aarhus

Thomas.Uhrenholt@scania.com
+45 91 34 42 23

Søren

Thibert-Andersen

 

Salgskonsulent

Herning og Holsterbro

soren.thibert@scania.com
+45 91 34 49 31

Salgsteam

Steffen

Laursen

 

Key Account Manager

Aarhus

Steffen.Laursen@scania.com
+45 25 51 80 85

Dan

Schroeder

 

Key Account Manager

Aarhus

Dan.Schroeder@scania.com
+45 25 51 80 83

Salgsteam

Flemming

Østergaard

 

Salgschef

Used

Thomas

Sandahl

 

Used Salgskonsulent

Ishøj

Thomas.Sandahl@scania.com
+45 91 34 43 09

Sebastian

Jacobsen

 

Used Salgskonsulent

Kolding

Ellindur

Erlingson

 

Junior Salgskonsulent

Odense

Jens

Pagh

 

Rental Coordinator

 

Jens.Pagh@scania.com
+45 91 34 44 52

Salgsteam Øst

Poul

Egtved

 

Service Salgschef

 

Poul.Egtved@scania.com
+45 41 37 73 99

Jacob

Klarskov

 

Servicesælger

Ishøj, Sorø & Odense

Jakob.Klarskov@scania.com
+45 25 51 96 46

Jesper

Sørensen

 

Servicesælger

Ishøj, Frederikssund & Holbæk

Jesper.Sorensen@scania.com
+45 91 34 49 75

Salgsteam Vest

Rene

Pedersen

 

Servicesælger

Herning, Holstebro & Hobro

Rene.Pedersen@scania.com
+45 72 15 92 01

Ole B.

Andersen

 

Key Account Servicesælger

Horsens

Ole.B.Andersen@scania.com
+45 72 15 92 41

Jens Ole

Jakobsen

 

Servicesælger

Aarhus

JensOle.Jakobsen@scania.com
+45 25 51 95 58

Dan Zoega

Christensen

 

Servicesælger

Fredericia, Kolding, Padborg & Vojens

Ruben

Bitsch

 

Servicesælger

Horsens & Esbjerg

Ruben.Bitsch@scania.com
+45 25 51 80 27

Henrik

Krogh

 

Fleet Care Manager

Kolding

Henrik.Krogh@scania.com
+45 91 34 43 13

Salgsteam

Michael

Fries

 

Salgsdirektør

Scania Finans

Michael.Fries@scania.com
+45 25 51 80 91

Henrik

Sommer

 

Områdechef Øst

Scania Finans

Henrik.Sommer@scania.com
+45 25 51 80 94

Brian

Bendtsen

 

Områdechef Vest

Scania Finans

Brian.Bendtsen@scania.com
+45 25 51 80 93

Fleet Management

Steffen

Mamsen

 

Produkttekniker og FMS

Salg

Steffen.Mamsen@scania.com
+45 25 51 80 26

Scania Driver Academy

Erling

Petersen

 

Driver Training Manager

Driver Academy

Erling.Petersen@scania.com
+45 25 51 80 22

Kristina

Modin

 

Driver Performance Advisor

Driver Academy

Kristina.Modin@scania.com
+45 91 34 40 13