inżynier produkt & proces

Scania Production Słupsk S.A.

Scania jest jednym z najstarszych producentów pojazdów mechanicznych w świecie. Tradycją sięga roku 1891, jest firmą międzynarodową i jedną z czterech największych w świecie w produkcji i dostarczaniu ciężkich pojazdów samochodowych.

Inżynier Produktu & Procesu

Miejsce pracy: Słupsk

Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących produktu oraz procesu,

  • optymalizacje procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości produktów, efektywności, aspektów BHP oraz ochrony środowiska,

  • wsparcie w działaniach zespołu zarządzania produkcją,

  • przygotowywanie i analizę instrukcji produkcyjnych i technologicznych oraz ich wprowadzanie na produkcję poprzez szkolenia wewnętrzne,

  • realizację zadań projektowych zgodnie z procesem rozwoju produktu.

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,

  • dobrze posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie,

  • jesteś osobą komunikatywną oraz samodzielną,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • udział w projektach na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym

  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • rozwój umiejętności zawodowych i ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • dobrą atmosferę pracy

  • codzienny kontakt z językiem obcym

  • planowanie i rozwój kariery

  • bezpłatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów na adres:

ul. Grunwaldzka 12, 76-200 Słupsk

lub e-mail: katarzyna.kowalska@scania.com

Wymagane dokumenty: CV

Państwa oferty będą przechowywane w  bazie danych Scania Production Słupsk S.A. i będą brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez firmę do czasu zatrudnienia lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych lecz nie dłużej niż przed okres roku.  W celu cofnięcia zgody należy wysłać wiadomość e-mail na adres: ochrona.danych.slupsk@scania.com lub przesłać oświadczenie na adres siedziby Scania Production Słupsk S.A.