SCANIA PRODUCTION SŁUPSK S.A. ul. Grunwaldzka 12, 76-200 Słupsk

 

Podanie danych osobowych w CV lub innym dokumencie aplikacyjnym jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub wzięcia udziału w kolejnych rekrutacjach. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

 

Administratorem danych jest Scania Production Słupsk  S.A. z siedzibą w Słupsku przy
ul. Grunwaldzkiej 12. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych należy kontaktować się pisemnie na adres administratora danych lub poprzez wiadomość na adres e-mail: ochrona.danych.slupsk@scania.com.

 

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.

 

Dane osobowe będą przetwarzane w trakcie prowadzonych postępowań rekrutacyjnych do czasu zatrudnienia lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych lecz nie dłużej niż przed okres roku.

 

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu ani profilowaniu.

 

W celu cofnięcia zgody należy wysłać wiadomość e-mail na adres: ochrona.danych.slupsk@scania.com lub przesłać oświadczenie na adres siedziby Scania Production Słupsk S.A.