zakupowiec

Scania Production Słupsk S.A.

Scania jest jednym z najstarszych producentów pojazdów mechanicznych w świecie. Tradycją sięga roku 1891, jest firmą międzynarodową i jedną z czterech największych w świecie w produkcji i dostarczaniu ciężkich pojazdów samochodowych.

Zakupowiec

Miejsce pracy: Słupsk

Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie dedykowanym asortymentem i nadzorowanie wprowadzanych w nim zmian technicznych

  • negocjowanie warunków umów

  • przygotowywanie zamówień

  • raportowanie wyników w dedykowanych systemach

  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, logistycznym, technicznym lub pokrewnym

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie w procesach produkcyjnych, logistycznych

  • znajomość materiałów produkcyjnych, ich przygotowania i obróbki

  • wiedza w zakresie systemów zarządzania jakością

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • udział w projektach na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym

  • codzienny kontakt z językiem obcym,

  • planowanie ścieżki kariery

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów na adres:

ul. Grunwaldzka 12, 76-200 Słupsk

lub e-mail: rekrutacja.skp@scania.com

Wymagane dokumenty: CV

Państwa oferty będą przechowywane w  bazie danych Scania Production Słupsk S.A. i będą brane pod uwagę w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez firmę do czasu zatrudnienia lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych lecz nie dłużej niż przed okres roku.  W celu cofnięcia zgody należy wysłać wiadomość e-mail na adres: ochrona.danych.slupsk@scania.com lub przesłać oświadczenie na adres siedziby Scania Production Słupsk S.A.