Úgy tűnik, hogy Ön itt tartózkodik: .

További információkért látogasson el a Scania-piacra.

Csatlakozz hozzánk

Szerviztanácsadó

Scania Hungária Kft, Nagykanizsa

HA SZERETNÉL A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁVAL DOLGOZNI, ITT A LEHETŐSÉG!

Amit kínálunk:

• bejelentett bér, mely alapfizetésből és jutalékból áll

• versenyképes juttatási csomag

    o sport tevékenység támogatása

    o iskolakezdési hozzájárulás

    o születési támogatás

    o toborzási jutalék

    o jubileumi jutalom 5 év munkaviszony után

    o hűség program keretében látogatás a svédországi gyárba

• ideális munkakörnyezet

• stabil, hosszú távú munkalehetőség

• folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres oktatások

Főbb feladatok:

• tájékoztatja az ügyfeleket a műszaki átvizsgálások eredményéről, a megrendelt munkákat előjegyzésbe veszi a foglalási rendszerben.

• megtervezi és megszervezi a szervizben végzendő munkákat

• árajánlat készítése, utókövetése

• megnyitja és lezárja a megrendeléseket, kiállítja a számlát

• az alkatrész értékesítő helyettesítése

Elvárások:

• minimum középfokú műszaki végzettség (felsőfokú műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk)

• szervezési és adminisztratív készség

• hatékony időgazdálkodási készség és képesség a megadott határidő betartására

• erős kommunikációs készség, és jó kapcsolatteremtő képesség

• ügyfélközpontú hozzáállás

• jó tárgyalási és meggyőző képesség

• jó problémamegoldó képesség

• felhasználói szintű számítógépes ismeret

• több műszakos munkarend és szombati munkavégzés vállalása extra bónuszért

• B kategóriás jogosítvány

Előny:

• angol-, vagy németnyelv-tudás

• középiskolai műszaki végzettség

• korábbi tapasztalat az autóiparban, kereskedelemben

• kárszakértői végzettség, biztosítási ügyintézésben szerzett tapasztalat

• C, D és E kategóriás jogosítvány

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével az alábbi elérhetőségünkre szíveskedjen eljuttatni a fizetési igénye megjelölésével:

e-mail: cer.jobs.hu@scania.com

GDPR

Személyes adataim megadásával elfogadom, hogy az általános személyes adatok védelméről szóló 2016/679. számú (EU) rendelet értelmében a Scania Hungária Kft., bejegyzett székhelye: 2051 Biatorbágy, Rozália park 1., cégjegyzékszáma: 13 09 078644 ("Scania"), jogosult a megadott személyes adatokat a kiválasztási folyamat során, illetve a Scaniával esetlegesen kötendő munkaszerződéshez felhasználni.

Jogaim és a Scania által kezelt személyes adatok vonatkozásában részletes tájékoztatás található ITT. A Scania adatkezeléséről további információ a felelős személytől kérhető a dpo@scania.hu email címen.