Úgy tűnik, hogy Ön itt tartózkodik: .

További információkért látogasson el a Scania-piacra.

Csatlakozz hozzánk

SZERVIZÉRTÉKESÍTŐ

Scania Hungária Kft, Biatorbágy

HA SZERETNÉL A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁVAL DOLGOZNI, ITT A LEHETŐSÉG!

Amit kínálunk:

• bejelentett bér, mely alapfizetésből és jutalékból áll

• versenyképes juttatási csomag

    o sport tevékenység támogatása

    o iskolakezdési hozzájárulás

    o születési támogatás

    o toborzási jutalék

    o jubileumi jutalom 5 év munkaviszony után

• cégautó

• ideális munkakörnyezet

• stabil, hosszú távú munkalehetőség

• folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres oktatások

Főbb feladatok:

• vevőszolgálati termékek értékesítése (szolgáltatások, alkatrészek)

• a szerviz kapacitásának a maximalizálása

• kapcsolattartás és kapcsolatépítés a területen lévő ügyfelekkel

• rendszeres vevőlátogatások végrehajtása és dokumentálása a visszajelzéseket is beleértve

• napi kapcsolattartás a szervizzel

• akciók, promóciók végrehajtása, nyomon követése

• javítások utókövetése

Elvárások:

• legalább 2 éves értékesítői tapasztalat

• műszaki (lehetőleg gépjárműipari) vagy kereskedelmi végzettség

• kiváló kommunikációs készség, gyors, határozott, magabiztos fellépés

• nyitott, „csapatjátékos” személyiség

• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, Word)

• B kategóriás jogosítvány

Előny:

• alkatrész/egyéb műszaki termék értékesítésében szerzett korábbi munkatapasztalat

• gépjármű-vezetői engedély (C, E kategória)

• kommunikációs szintű angolnyelv-tudás

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével az alábbi elérhetőségünkre szíveskedjen eljuttatni a fizetési igénye megjelölésével:

e-mail: cer.jobs.hu@scania.com

GDPR

Személyes adataim megadásával elfogadom, hogy az általános személyes adatok védelméről szóló 2016/679. számú (EU) rendelet értelmében a Scania Hungária Kft., bejegyzett székhelye: 2051 Biatorbágy, Rozália park 1., cégjegyzékszáma: 13 09 078644 ("Scania"), jogosult a megadott személyes adatokat a kiválasztási folyamat során, illetve a Scaniával esetlegesen kötendő munkaszerződéshez felhasználni.

Jogaim és a Scania által kezelt személyes adatok vonatkozásában részletes tájékoztatás található ITT. A Scania adatkezeléséről további információ a felelős személytől kérhető a dpo@scania.hu email címen.