Úgy tűnik, hogy Ön itt tartózkodik: .

További információkért látogasson el a Scania-piacra.

Csatlakozz hozzánk

AUTÓSZERELŐ ÉS AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Scania Hungáriá Kft., Hejőkürt

HA SZERETNÉL A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁVAL DOLGOZNI, ITT A LEHETŐSÉG!

Amit kínálunk:

  • bejelentett bér, mely alapfizetésből és teljesítménybónuszból áll
  • versenyképes juttatási csomag
    • választható béren kívüli juttatás (Cafeteria)
    • munkába járási támogatás
    • sport tevékenység támogatása
    • iskolakezdési hozzájárulás
    • születési támogatás
    • toborzási jutalék
    • jubileumi jutalom 5 év munkaviszony után
    • hűség program keretében látogatás a svédországi gyárba
  • munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • korszerű munkakörnyezet, fűtött műhely, LED világítás, profi célszerszámok
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség bármelyik szervizünkben
  • folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres oktatások

Főbb feladatok:

  • tehergépjárművek-, autóbuszok- és pótkocsik minőségi szervizelése
  • műszaki állapotfelmérés
  • ügyfél igényeken alapuló teljesítés

Elvárások:

  • szakirányú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • több műszakos munkarend és kéthetenkénti szombati munkavégzés vállalása extra bónuszért
  • gépjárművek javításában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével juttasd el hozzánk vagy jelentkezz akár önéletrajz nélkül a telefonszámod megadásával, visszahívunk.

e-mail: cer.jobs.hu@scania.com

GDPR

Személyes adataim megadásával elfogadom, hogy az általános személyes adatok védelméről szóló 2016/679. számú (EU) rendelet értelmében a Scania Hungária Kft., bejegyzett székhelye: 2051 Biatorbágy, Rozália park 1., cégjegyzékszáma: 13 09 078644 ("Scania"), jogosult a megadott személyes adatokat a kiválasztási folyamat során, illetve a Scaniával esetlegesen kötendő munkaszerződéshez felhasználni.

Jogaim és a Scania által kezelt személyes adatok vonatkozásában részletes tájékoztatás található ITT. A Scania adatkezeléséről további információ a felelős személytől kérhető a dpo@scania.hu email címen.