kariera

Witaj w świecie Scania Skandynawski model zarządzania zasobami ludzkimi należy do najlepszych w Europie

Wspólny i systematyczny sposób pracy oraz wspierające przywództwo w połączeniu z jasno określonymi obszarami odpowiedzialności stwarzają warunki do owocnej pracy.  W firmie każdego pracownika traktuje się indywidualnie, planowany jest jego rozwój i oceniana aktywność zawodowa. Dużą rolę odgrywa dokształcanie pracowników, gdyż dzięki podwyższaniu przez nich kwalifikacji firma ma szansę się rozwijać , więc zyskujemy na tym wszyscy.

 

Scania Production Słupsk umożliwia pracownikom realizację planów zawodowych w połączeniu z rozwojem osobistych upodobań np. sportowych. Zrozumienie relacji pomiędzy pracą a życiem prywatnym jest wyznacznikiem popierania przez firmę aktywnego spędzania wolnego czasu. Jedną z pierwszych dyscyplin sportowych jakie Scania zaczęła czynnie wspierać była piłka nożna , obecnie działa także sekcja siatkówki. Zawodnicy uczestniczą zarówno w rozgrywkach regionalnych jak i ogólnokrajowych.

 

Dla Scanii priorytetem jest nie tylko produkcja, ale także zagwarantowanie swoim pracownikom najwyższej jakości opieki medycznej i bezpieczeństwa środowiska pracy. W ramach współpracy z kompleksową opieką medyczną Medicover. Scania oferuje zatrudnionym czynny udział w różnych zajęciach promujących zdrowie, porady lekarskie i szybką pomoc doraźną.