Ви, здається, знаходитесь в .

Перейдіть на сайт ринку Scania для отримання додаткової інформації.

Відділи продажу Scania в Україні

Валерій Островський
Керівник регіональних та гуртових продажів "Сканія Україна". Регіони: Вінниця, Рівне, Хмельницький, Чернівці

Valeriy.Ostrovskiy@scania.ua

+380 67 538-12-04

Сергій Зінкін
Керівник відділу продажу, "Сканія Львів".
Регіони: Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк

Sergiy.Zinkin@scania.ua

+380 67 445-10-74

Максим Лахно
Менеджер з продажу "Харківскан".
Регіони: Харків, Суми

lakhno@scania.kharkov.ua

+380 67 365-55-29

Артем Двораковський
Менеджер з продажу та фінансування вживаних вантажівок,

Регіони: Київ, Чернігів, Житомир,  Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Закарпаття, Луцьк, Чернівці,  Одеса,
Миколаїв,  Донецька та Луганська області

Artem.Dvorakovskyi@scania.ua

+380 67 511-49-11

Андрій Бєльдєй
Керівник відділу продажу "Сканія Київ"
Регіони: Київ, Чернігів, Житомир
 

Andrey.Beldey@scania.ua

+380 67 464-91-20

Вадим Шубенко
Менеджер з продажу "Сканія Донбас".
Регіони: Донецька та Луганські області

Vadym.Shubenko@scania.ua

+380 67 344-59-99

Артем Ващук
Менеджер з продажу "Дніпро-Скан-Сервіс".
Регіони: Дніпро, Запоріжжя, Херсон

 

Artem.Vaschuk@scania.dp.ua

+380 67 636-86-20

Дмитро Бобирєв
Директор з продажу "Полтава-Скан".
Регіон: Полтава, Черкаси

poltavascan@gmail.com

+380 67 500-08-51

Євген Єлтарьов
Менеджер з продажу "Сканія Київ".
Регіони: Київ, Чернігів, Житомир
 

Yevhen.Yeltarov@scania.ua

+380 67 445-14-28

Ігор Булькач

Менеджер з продажу "Сканія Одеса"
Регіони: Одеса, Миколаїв, Кропивницький

ihor.bulkach@scania.ua

+38067 550-59-15

Олександр Сєдой
Менеджер з продажу "Дніпро-Скан-Сервіс".
Регіони: Дніпро, Запоріжжя, Херсон

 

Alexandr.Sedoy@scania.dp.ua

+380 68 308-30-30

Дмитро Касарінов
Менеджер з продажу "Полтава-Скан".
Регіон: Полтава, Черкаси

salespoltavascan@gmail.com

+380 67 500-26-23