Zdá sa, že sa nachádzate v .

Pre viac informácií prejdite na stránky spoločnosti Scania.

Pridajte sa k nám

Administrátor zmluvných služieb CAD

Mzdové podmienky: 1 600 EUR/mesiac. Minimálne 1.600,- EUR (brutto) / mesačne, v závislosti od seniority a skúseností uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola a aktivácia servisných a telematických zmlúv v interných systémoch spoločnosti
  • Správa zmlúv počas ich platnosti
  • Tvorba reportov o zaktivovaných zmluvách
  • Základná kontrola finančných údajov v zmluvách
  • Administratívna podpora ostatných členov tímu
  • Administratívna podpora predajnej siete
  • Správa archivácie servisných zmlúv
  • Príprava a kontrola fakturácie servisných zmlúv na zákazníka
  • Odstránenie prípadných odchýlok pri fakturácii
  • Príprava podkladov na mítingy
  • Ad hoc analýzy dát podľa potreby

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Pestrá práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
  • Práca v príjemnej tímovo-orientovanej atmosfére v rámci regiónu
  • Podpora rozvoja zamestnancov: možnosť vzdelávania a jazykových kurzov
  • Multisport karta a iné benefity
  • Bezplatné občerstvenie na pracovisku (nápoje, ovocie)
  • Stravné nad rámec zákona
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť čiastočnej práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/analytické/štatistické

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk - Expert (C2)
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • očakáva sa predchádzajúca prax na podobnej pozícii
  • skúsenosti v rámci automobilového segmentu sú výhodou
  • požadovaná je znalosť anglického aj maďarského jazyka (minimálne na úrovni základnej komunikácie)
  • vysoká úroveň ovládania práce s programami MS Office (najmä Word, Excel, Powerpoint)
  • základné finančné znalosti
  • analytické zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • tímový hráč

GDPR

Odoslaním mojich osobných údajov beriem na vedomie, že spoločnosť Scania Slovakia s.r.o.so sídlom Diaľničná cesta 4570/2A, 903 01  Senec, IČO: 35 826 649 („spoločnosť Scania“), je oprávnená spracúvať poskytnuté osobné údaje po dobu výberového konania a pre prípadné jednanie o uzatvorení pracovného pomeru v spoločnosti Scania, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EU) 2016/679.

Bližšie informácie o mojich právach a o spracúvaní osobných údajov zo strany spoločnosti Scania sú dostupné tu.

Ďalšie informácie o spracúvaní údajov spoločností Scania poskytuje Zodpovedná osoba, ktorá je dostupná na e-mailovej adrese dpo@scania.sk

Kontakt:

People Business Partner | People and Culture | Scania Slovakia s.r.o.

Diaľničná cesta 4570/2A, 90301 Senec, SLOVAKIA (Slovak Republic)
kariera@scania.com